BİLKENT CENTER
Bilkent Center Alışveriş Merkezi; Tepe Emlak ve Metro AG işbirliği ile 1998 yılında Ankara’da açılmıştır. 99.751 m2 üzerinde faaliyet gösteren alışveriş merkezi, açıldığı günden bu yana çağdaş mağazacılıktan, alışveriş merkezine uzanan çizgiyi daha da uzatarak yaşam merkezi noktasına taşımayı başarmıştır. Haftada 100.000 kişi tarafından ziyaret edilen Bilkent Center, her yaş gurubuna alışveriş, eğlence ve kaliteli zaman geçirme olanağı sunmaktadır.

100.000 metrekareye yayılan alanda; 30'dan fazla seçkin marka, nitelikli yüzlerce mağaza personeli ve kaliteli, bol seçenekli, hesaplı, en önemlisi de güler yüzlü bir hizmet gün boyunca sizleri beklemektedir. Real, Tepe Home, Marks & Spencer, Big Chefs Studio gibi markaların yanında, Prestige Sineması, çocuk eğlence merkezi, bebek bakım odası ve food-court alanlarıyla Bilkent Center, her türlü farklı beklentiyi tam olarak karşılamayı amaçlamaktadır.

Bilkent Center’ın yenilenen yüzü Bilkent Station ise, Bilkent Center kapsamında yer alan, birbirinden lezzetli yiyeceklerin yer aldığı cafe, restoran ve eğlence mekanları ile her kesimden insanın keyifli vakit geçireceği bir buluşma noktası olarak tasarlanmıştır.

1.600 araçlık otopark kapasitesi ile konforlu ve kolay otopark imkanı sağlayan Bilkent Center , güvenli,şehrin merkezinde ama şehrin gürültüsü ve kargaşasından uzak huzurlu ortamı ile Ankara’lılar tarafından tercih edilen bir konumdadır.Bilkent Center ziyaretçilerine sunduğu rahat ve keyifli alışveriş olanaklarının yanında, ortak bir yaşam zevki oluşturmaya yönelik sosyal aktiviteler de düzenlemektedir.


www.bilkentcenter.com.tr

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme KVKK Başvuru Formu